Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Naša priča ... Nastavi.

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1 Naša priča ... Nastavi. taj Ned Dec 13, 2009 10:57 am

TinKa*

Administrator
Administrator
Kopirajte text uvek kada pišete novi post i dodajte maximum 4 reči!

Jednog jutra sam se ...

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Uto Dec 15, 2009 7:09 am

Ana

Elitni član
Elitni član
probudila u kadi i

3 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Sre Dec 16, 2009 3:20 am

TinKa*

Administrator
Administrator
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[You must be registered and logged in to see this image.]

4 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Sre Dec 16, 2009 9:56 am

Ana

Elitni član
Elitni član
mislila sam da sam

5 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Sre Dec 16, 2009 11:03 am

TinKa*

Administrator
Administrator
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Sre Dec 16, 2009 12:55 pm

^$^UcKer&Yo^$^

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali iapostavilo se da...

7 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 4:14 am

TinKa*

Administrator
Administrator
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali iapostavilo se da to nije tačno nego ...

8 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 5:23 am

^$^UcKer&Yo^$^

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali iapostavilo se da to nije tačno nego da sam....

9 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 7:41 am

Ana

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu...

10 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 8:42 am

TinKa*

Administrator
Administrator
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu,i od toliko jakog ...

11 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 11:19 am

^$^UcKer&Yo^$^

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala

12 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 11:20 am

lena

Član HPMT-a
Član HPMT-a
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam

13 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 11:21 am

^$^UcKer&Yo^$^

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se

14 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 11:22 am

lena

Član HPMT-a
Član HPMT-a
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala

15 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 11:24 am

^$^UcKer&Yo^$^

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv

16 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 11:24 am

lena

Član HPMT-a
Član HPMT-a
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je

17 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 11:31 am

^$^UcKer&Yo^$^

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i

18 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 12:05 pm

Ana

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa

19 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Čet Dec 17, 2009 1:36 pm

^$^UcKer&Yo^$^

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta

20 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Pet Dec 18, 2009 6:38 am

Ana

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa..

21 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Pet Dec 18, 2009 8:33 am

^$^UcKer&Yo^$^

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila

22 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Pet Dec 18, 2009 10:34 am

TinKa*

Administrator
Administrator
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se.

23 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Pet Dec 18, 2009 11:34 am

^$^UcKer&Yo^$^

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala

24 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Pet Dec 18, 2009 12:59 pm

Ana

Elitni član
Elitni član
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili

25 Re: Naša priča ... Nastavi. taj Pet Dec 18, 2009 1:03 pm

Katarina Cullen

Član HPMT-a
Član HPMT-a
Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Similar topics

-

» Stara tema, prebačena

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu